• 100% RVS vakman
  • 100% RVS producten
  • 100% Maatwerk
  • 100% Topkwaliteit
  • 100% Tevredenheidsgarantie
  • 100% RVS vakman
  • 100% RVS producten
  • 100% Maatwerk
  • 100% Topkwaliteit
  • 100% RVS vakman
  • 100% RVS producten
alleen dit
tropisch weekend
5% EXTRA KORTING
0
Winkelwagen is leeg.

0

×

Account aanmaken

of inloggen

Er is geen voornaam ingevuld.
Er is geen achternaam ingevuld.
First name is not valid!
Last name is not valid!
Er is geen geldig e-mailadres ingevuld.
Er is geen e-mailadres ingevuld.
This email is already registered!
Er is geen wachtwoord ingevuld.
Er is geen wachtwoord ingevuld.
Voer 6 of meer tekens in.
Voer 16 of minder tekens in.
Passwords are not same!
U dient akkoord te gaan met de algemene voorwaarden.
De combinatie van het e-mailadres en het wachtwoord is niet bij ons bekend.

Gebogen RVS trapleuning vierkant vlak 40x10mm inclusief leuningdragers type F GRIJS RAL 7001

RVS trapleuning vierkant vlak 40x10mm inclusief leuningdragers type F GRIJS RAL 7001

More Views

  • Leuningdrager type F
Heeft u al een gebogen trapleuning?

U heeft een (oude) gebogen trapleuning waarbij u de buiging 1-op-1 over wilt laten nemen? Dan kunt u bij RVS trapleuningonline simpel uw nieuwe gebogen RVS trapleuning bestellen.
Of u nou een volledig gebogen leuning, een gedeeltelijk gebogen leuning of een dubbele (s) kromming nodig hebt, wij realiseren uw gewenste buigingen perfect op maat in onze eigen werkplaats.

Hoe werkt het?

Voer de gewenste lengte van uw leuning in en selecteer het aantal leuningdragers. Het systeem controleert automatisch of de combinatie lengte-aantal leuningdragers juist is en zal bij een ongeldige combinatie een melding geven.
Vervolgens selecteert u eenvoudig de buiging (gedeeltelijk gebogen, volledig gebogen of s-vorm gebogen) en de afwerking van uw trapleuning.
Om zo nauwkeurig mogelijk uw gebogen trapleuning te walsen, en om meetfouten te voorkomen, volgen wij bij de bestellingen van gebogen leuningen de volgdende procedure.
Nadat u uw bestelling heeft geplaatst zenden wij u een koker met papier op lengte van uw bestelde trapleuning(en). Vervolgens kunt u de (oude) trapleuning compleet uittekenen/overtrekken op het papier. Vergeet hierbij niet de positie van de leuningdragers aan te geven.
Zodra wij uw tekening/schets retour hebben ontvangen nemen wij uw bestelling in productie. In het geval van onduidelijkheden neemt een van onze medewerkers van tevoren contact met u op.

Buiging trapleuning

Onze gebogen trapleuningen zijn uitsluitend bedoeld om op vlakke wanden te monteren. Het driedimensionaal walsen van trapleuning voor een ronde wenteltrap zit niet in ons assortiment.

Levertijd gebogen trapleuning
Verwachte levertijd van uw gebogen trapleuning(en) na ontvangst van uw tekening/schets:

RVS38 - 42 werkdagen
Zwart / wit RAL 901643 - 47 werkdagen
Vanaf
€ 133,10
Buiging trapleuning
Afwerking van de uiteinden
Uiteinden / Eindkappen (100% RVS)
Afwerking van de uiteinden
Uiteinden / Eindkappen (100% RVS)
Positie leuningdragers
Standaard 15,0 cm uit de kant
Levertijd: 48 - 52 werkdagen

Hulp nodig? Download de inmeethulp.

Een montagehandleiding wordt meegeleverd.

Productomschrijving 100% RVS & premium coating Specificaties Aantal leuningdragers